Festyn Rodzinny Stowarzyszenia Guido

08.10.2010

Dnia 18.09.2010 odbył się festyn rodzinny, w którym wzięły udział świetlice Stowarzyszenia Guido. Pogoda w tym dniu dopisywała, od samego rana świeciło słońce. W godzinach popołudniowych festyn odwiedziło wiele rodzin. Mogły one spędzić swój wolny czas na miłej zabawie. Atrakcji nie brakowało, wszyscy mogli znaleźć coś ciekawego dla siebie. Zarówno młodsi jak i dorośli mogli skorzystać z darmowego poczęstunku.

Degustując się posiłkiem można było wysłuchać repertuaru w wykonaniu wychowawcy Marcina Kupki. Wszystkie pociechy  świetlicowe cieszyły oko swoimi występami tanecznymi, wielkie powodzenie miały również kąciki tematyczne, wioska indiańska i przejażdżki konne, jednak największe oblężenie nastąpiło podczas rozgrywek sportowych prowadzonych przez wychowawców Stowarzyszenia.

Najlepsi sportowcy zostali nagrodzeni. Zainteresowanie uczestników nie malało, aż do samego końca. Dzieci były szczęśliwe i zadowolone z tak spędzonego wspaniale dnia.
Źródło informacji: http://www.stowarzyszenieguido.com/