Działania realizowane w ramach projektu grudniu.

03.01.2009

W grudniu w ramach projektu "Integracja organizacji kulturalnych z obszarów wiejskich województwa śląskiego szansą na profesjonalizację i podniesie efektywności ich działania" zrealizowano następujące działania:

1 grudnia 2008 r.  odbyły się warsztaty opracowania strategii rozwoju organizacji dla Stowarzyszenia Kultury i Turystyki Krajów Arabskich z siedzibą z Bobrownik.

W dniach 4-7 grudnia 2008 r. odbyły się warsztaty opracowania strategii rozwoju Stowarzyszenia Guido.

7 grudnia 2008 r.  odbyło się spotkanie poświęcone doradztwu indywidualnemu dla Stowarzyszenia "Guido" z Zabrza.

W dniach 8-9 grudnia 2008 r. odbyły się warsztaty na temat organizacji imprez dla Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Przyjaciół Toporowic.

W dniach 9 – 12 grudnia 2008 r.  odbyły się warsztaty opracowania strategii rozwoju organizacji dla Towarzystwa Miłośników Przyszowic.

W dniach 15 - 18 grudnia 2008 r. odbyły się warsztaty opracowania strategii rozwoju organizacji dla Stowarzyszenia na rzecz odnowy i rozwoju lokalnego sołectwa Rudno.

W dniach 17-18 grudnia 2008 r. odbyły się warsztaty na temat organizacji imprez dla Zabrzańskiego Stowarzyszenia Kulturalnego Załogowa Górnicza Orkiestra Dęta "MAKOSZOWY".